Віддалена діагностика Apple.

Віддалена діагностика Apple. Перевірте стан свого пристрою не виходячи з дому.

Ваш пристрій Apple почав швидко розряджатись? Він надто швидко заряджається? Дуже сильно нагрівається? Скористайтесь перевагами авторизованого сервісного центру, перевірте стан свого пристрою без втручання в його конструкцію, тим більше зараз це можна зробити не виходячи з дому. Замовте віддалену діагностику в СЦ "Росан-Сервіс".

Які пристрої підтримуються:

iPhone, iPad, iPod з версією програмного забезпечення 8.1 та пізнішими і годинники Apple Watch.
iMac (починаючи з середини 2014 р.), Mac Mini (кінець 2014 р.), MacBook Pro, MacBook Air, MacBook (початок 2015 р.).

 

Як це працює:

1. Скористайтесь формою внизу сторінки для подачі запиту в СЦ "Росан-сервіс" на проведення діагностики Вашого пристрою.
2. Як тільки представник сервісного центру підтвердить готовність до проведення діагностики, виконайте наступні дії:
а) для iOS пристроїв: перевірте наявність інтернет-з'єднання.  Перейдіть на екран «Параметри» > «Приватність» > «Діагностика і вжиток» та виберіть «Почати діагностику із Службою підтримки Apple», потім натисніть кнопку «Приймаю». Якщо з пристроєм iPhone використовується годинник Apple Watch, перед початком сеансу діагностики оберіть один з пунктів: «Тільки iPhone» або «iPhone + Apple Watch». Для запуску діагностики Apple Watch жодних дій з годинником виконувати не потрібно. Під час тестування iPhone та годинник Apple Watch повинні перебувати в безпосередній близькості. Для запуску діагностики годинник Apple Watch повинен  працювати в парі з iPhone 5 чи пізнішою версією.

applediag_instr

б) для iMac, MacMini, Macbook Pro, MacBook Air, MacBook: Під'єднайте комп'ютер до інтернету через Ethernet чи WiFi. Якщо до пристрою не під'єднано Ethernet-кабель буде запропоновано під'єднатись до доступних WiFi-мереж. Включіть пристрій та затисніть клавіші  Option+D. В діалоговому вікні дайте дозвіл на проведення діагностики Звертаємо Вашу увагу, що під час тестування передаються тільки діагностичні дані обладнання та серійний номер комп'ютера - користувацька інформація не передається.

3. Після завершення тестування на вказану Вами електронну адресу прийде результат діагностики з коментарями сертифікованих інженерів щодо стану Вашого пристрою

applediagresult

Запит на проведення діагностики

Коментарів ще немає.

Залишити коментар