Про нас

 

5693

Сервісний центр Росан-сервіс створений у 2006 році у місті Львові. За час існування зарекомендував себе як надійна організація, яка надає якісні послуги з ремонту: мобільних телефонів, фототехніки, ноутбуків, нетбуків, планшетів. Сервісний центр постійно вдосконалюється, іде в ногу з новітніми технологіями та враховує всі побажання клієнтів. Сервіс спеціалізується на гарантійному та післягарантійному обслуговуванні. Надає повний спектр послуг по діагностиці та ремонту техніки.

“Росан-сервіс” повністю обладнаний усіма необхідними приладами та інструментами для проведення якісного та швидкого ремонту техніки. У своїй роботі  ми використовуємо  інформаційну підтримку та технічну документацію багатьох фірм-виробників .

Висококваліфікований персонал нашого сервісного центру грамотно виконає гарантійний та післягарантійний ремонт Вашої техніки, адже для Вас працюють інженери з великим досвідом роботи в даній сфері.

Сервісний центр має свій склад оригінальних запчастин, тому у нас є можливість здійснювати ремонт в найкоротший термін, якщо ж необхідної запчастини немає в наявності на складі, то ми можемо її замовити безпосередньо у офіційних партнерів-постачальників, що дає змогу зекономити Ваш час та гроші. Ми працюємо виключно з оригінальними запчастинами і на проведені роботи надається гарантія.

Спеціалісти авторизованого сервісного центру "Росан-сервіс" гарантують якісне виконання робіт і несуть повну відповідальність за виконану роботу. У своїй роботі ми керуємося важливим принципом — індивідуальний підхід до кожного клієнта.