ПРОГРАМА ПО ЗАМІНІ КАБЕЛІВ APPLE USB-С

Авторизований сервісний центр “Росан-сервіс” проводить безкоштовну заміну кабелів Apple USB-C, які можуть призвести до збоїв в роботі акумулятора. Дефектні кабелі могли постачатися в комплекті з MacBook в період до червня 2015 р. Програма також охоплює кабелі Apple USB-С, продані як окремий аксесуар.

На дефектних кабелях нанесено текст «Designed by Apple in California. Assembled in China». Кабелі, в яких проблем не було виявлено, мають нанесений серійний номер пристрою після тексту про дизайн.

Для підтвердження вашого права на заміну кабеля в рамках програми необхідно вказати серійний номер вашого MacBook. Інформацію як знайти серійний номер див. в цій статті.

ПРОГРАМА ПО ЗАМІНІ АДАПТЕРІВ ШТЕПСЕЛЬНОЇ ВИЛКИ ДЛЯ НАСТІННОЇ РОЗЕТКИ APPLE

Авторизований сервісний центр “Росан-сервіс” проводить безкоштовну заміну дефектних адаптерів живлення на новий адаптер вдосконаленої моделі. Дефектні адаптери для настінних електричних розеток постачались в період з 2003 по 2015 р. з комп`ютерами Mac та певними пристроями iOS, а також включались в комплект адаптерів Apple World Travel Adapter Kit.

У дефектних адаптерів живлення для настінних електричних розеток на внутрішньому пазі в місці кріплення до адаптера живлення Apple є текст з 4–5 символів або текст відсутній взагалі. Замість нього у вдосконалених адаптерах вказується трилітерний код регіону (EUR, KOR, AUS, ARG чи BRA).

Для заміни дефектних компонентів необхідно вказати серійний номер комп`ютера Mac чи пристрою iOs. Знайти серійний номер продукту Apple легко.

ПРОГРАМА ПО ЗАМІНІ КАМЕРИ ISIGHT ДЛЯ IPHONE 6 PLUS

Якщо на телефоні iPhone 6 Plus розмиті фотографії і його серійний номер попадає у вказаний діапазон, авторизований сервісний центр “Росан-сервіс” безкоштовно замінить камеру iSight. iPhone, в яких можлива проблема з камерою продавались з вересня 2014 року по січень 2015 року.

Перевірте серійний номер свого iPhone 6 Plus онлайн, щоб дізнатись чи поширюється дана програма на цей пристрій. Програма охоплює тільки телефони iPhone 6 Plus.

ПРОГРАМА ПО ЗАМІНІ ЖОРСТКОГО ДИСКУ ДЛЯ IMAC 27″

Авторизований сервісний центр “Росан-сервіс” проводить безкоштовну заміну несправних жорстких дисків, встановлених в системах iMac 27″, які могли бути продані в період з грудня 2012 р. по вересень 2013 р.

Важливо! Перед тим як віддати комп`ютер на обслуговування, компанія Apple рекомендує провести резервне копіювання даних.

РОЗШИРЕНА ПРОГРАМА РЕМОНТУ MACBOOK PRO ДЛЯ УСУНЕННЯ ПРОБЛЕМ З ВІДЕОКАРТОЮ

До кінця 2016 діє розширена програма ремонту MacBook Pro для усунення проблем з відео картою. Програма поширюється на 15 і 17-дюймові моделі MacBook Pro, випущені з 2011 по 2013 роки.

MacBook Pro з даною проблемою можуть проявляти один чи декілька симптомів:

  • Спотворене чи змішане зображення на екрані комп‘ютера.
  • Відсутнє зображення на екрані (чи зовнішньому дисплеї) включеного комп‘ютера.
  • Комп‘ютер самовільно перезавантажується чи не завантажується повністю

Продукти, в яких можлива така проблема:

  1. Моделі MacBook Pro з діагоналлю 15 и 17 дюймів, виготовлені в 2011 р.
  2. Моделі MacBook Pro з дисплеєм Retina 15 дюймів, виготовлені з середини 2012 р. і до початку 2013 р.

Якщо ви вважаєте, що вашого MacBook Pro стосується написане вище, звертайтесь в наш сервісний центр.

ПРОГРАМА ПО ЗАМІНІ АДАПТЕРІВ ЖИВЛЕННЯ APPLE USB ПОТУЖНІСТЮ 5 ВТ ДЛЯ ЄВРОПИ

Компанія Apple прийняла рішення безкоштовно замінити кожен дефектний адаптер живлення Apple USB потужністю 5 Вт для Європи на новий адаптер оновленої моделі. Цей адаптер постачався в комплекті з пристроями iPhone 3GS, iPhone 4 та iPhone 4s, які були продані з жовтня 2009 р. по вересень 2012 р. Крім того, він продавався в якості окремого аксесуара.

Примітка. Інші адаптери живлення Apple USB потужністю 5 Вт не можуть приймати участь в цій програмі.

ПРОГРАМА ПО ЗАМІНІ ФЛЕШ-НАКОПИЧУВАЧІВ НА КОМП`ЮТЕРАХ MACBOOK AIR

Компанія Apple проводить безкоштовний ремонт чи заміну несправних флеш-накопичувачів об`ємом 64 ГБ та 128 ГБ, що використовуються в системах MacBook Air, які продавались з червня 2012 р. по червень 2013 г.

Важливо! Перед тим як віддати комп`ютер на обслуговування, компанія Apple рекомендує провести резервне копіювання даних.

ПРОГРАМА ПО ЗАМІНІ IPOD NANO (1-ГО ПОКОЛІННЯ)

Компанія Apple рекомендує припинити використання iPod nano 1-го покоління (продавались в період з вересня 2005 р. по грудень 2006 р.) і безкоштовно замовити новий пристрій через авторизований сервісний центр компанії Apple (AASP). Пристрій іPod nano необхідно мати при собі для перевірки серійного номеру. Ви отримаєте новий пристрій приблизно через 6тижнів після того, як ми отримаємо ваш пристрій iPod nano (1-го покоління).

Важливо! Обов’язково скористайтесь програмою iTunes для створення резервної копії даних, що містяться на вашому пристрої iPod nano, перш ніж передавати його на заміну.

ПРОГРАМА ПО ЗАМІНІ НИЖНЬОЇ ПОЛОВИНИ КОРПУСУ MACBOOK

Компанія Apple безкоштовно замінить нижню половину корпусу будь-якого комп’ютера MacBook (що постачалися в період з жовтня 2009 р. по квітень 2011 р.), гумова поверхня яких може відшаровуватись від нижньої половини корпусу комп`ютера.

Примітка. Якщо на комп`ютері MacBook відсутні ознаки цієї проблеми, можна нічого не робити.