Послуги

150.00 грн.
300.00 грн.
уточнюйте
уточнюйте
уточнюйте
уточнюйте
уточнюйте

Дана модель також стояла на витоках ери айпадів. iPad 2 компанія презентувала вже через рік після виходу першого. Саме з нею Apple отримала велику частку нових користувачів, оскільки всі чекали покращену новинку і, як показували дослідження, купували подібний планшет вперше.

Серед особливостей цієї моделі – обтікаючий корпус, який в рази перевершував перший трохи “округлий” на той час iPad. Також цьому айпаду встановили зовнішню камеру на 0,7 мегапікселів та фронтальну – на 0,3.

Кращий процесор, більша кількість “оперативки”, модифікації в кольорі (передня панель чорна та біла) додали новизни iPad 2.

Звісно, модель мала недоліки. Так, камера була надто слабкою для хорошої та якісної зйомки. Так само вразливим місцем айпада залишалось скло та дисплей.

Якщо ваш пристрій впав або ж його вдарили і після ви помітили тріщини, може знадобитись заміна скла в iPad 2. Замінити скло варто не лише з естетичних міркувань. При натисках на пошкоджене скло ви можете пошкодити дисплей, а ця послуга набагато дорожча.

У випадку поломки в програмній частині роботи може допомогти перепрошивка iPad 2. Вартість перепрошивки становить 150 гривень.

Також часто виникає проблема поганого функціонування батареї. Якщо ваш айпад працює вже довгий час, можливо АКБ віджила свій період часу і потрібна заміна акумулятора iPad 2. В такому випадку краще звертатись у наш сервісний центр “Росан-Сервіс”. Спершу буде проведена діагностика роботи пристрою і якщо несправності підтвердяться, ми замінимо вашу батарею. В такому випадку діагностика буде безкоштовною. Натомість ми можемо гарантувати якість комплектуючих для заміни, оскільки маємо офіційний сертифікат від виробника.