Послуги

150.00 грн.
300.00 грн.
уточнюйте
уточнюйте
уточнюйте
уточнюйте
уточнюйте

Третій по рахунку айпад побачив світ вже через якихось півроку після iРаd 2. Багато змін в цій моделі стосувались камери та картинки. Так, ця модель була оснащена Retina-дисплеєм, відтак збільшилась та відчутно покращилась насиченість зображення. Як заявляв виробник – майже на 45%. Розширення збільшилось і також додалась можливість знімати відео у форматі Full HD. Зовнішню камеру покращили до 5 мегапікселів.

Крім того, iPad 3 навчили розпізнавати обличчя під час відео; стабілізують зображення спеціальні датчики.

Саме в цій моделі Apple запустила відому зараз Siri, яка вже могла сприймати текст під диктовку. Окрім 32 та 16 гігабайт пам’яті, з’явилась версія на 64 GB.

Для постійних користувачів інтернету додали можливість користуватись 3G.

Дана модель теж користувалась попитом, однак мала свої вразливі місця. Так, актуальною проблемою є удари та падіння. Якщо після удару на склі з’явилась так звана павутинка, однак iPad працює, значить ви пошкодили лише тачскрін – варто його замінити. В такому випадку ремонт iPad 3 обійдеться відносно дешево. Але якщо після пошкодження на екрані з’явились кольорові смуги або плями, схожі на чорнильні, значить постраждав дисплей. Вартість заміни дисплею в iPad 3 уточнюйте в спеціалістів.