Послуги

150.00 грн.
300.00 грн.
уточнюйте
уточнюйте
уточнюйте
уточнюйте
уточнюйте

У 2018 році вийшло “оновлення” до попередньої версії iPad 5 (2017) – так званий iPad 6. Зовнішньо здається, що айпад зовсім не змінився, хоча новинки ховаються у окремих деталях нової лінії пристроїв від Apple.

Для прикладу, відмінною особливістю стала механічна кнопка “Home”. Також побільшало динаміків – і тепер користувачі отримали суцільне стерео із чотирьох динаміків. Оновленням також стало оснащення девайса датчиком розпізнавання відбитка пальця господаря – першого покоління.

Корпус даного iPad виготовили з металу, що стало одним з його переваг, оскільки дало додатковий захист від ударів. Плюс – розміри та кнопкова складова не змінились, тому даній лінійці підходять всі аксесуари з попередньої моделі – що збільшує вибір аксесуарів для власників айпадів.

Щодо апаратної частини, то iPad 2018-го року оснастили двома процесорами – центральним А10 Fusion та вбудованим М10.

Нашим спеціалістам доводилось зустрічатись із поломками пристроїв даної лінійки. Часто для ремонту iPad 6 було досить перепрошивки програмної складової. Проте траплялось, що для ремонту була необхідна заміна комплектуючих – акумулятора, динаміків тощо.

Частіше, звісно, поломки трапляються через необережність самих користувачів. Однак, пам’ятайте, що якщо iPad не працює добре через заводський брак, то вартість ремонту або заміни компенсується самою компанією. Про дані послуги або ж послуги в рамках гарантійного обслуговування варто уточнювати у фахівців “Росан-Сервісу”.