Послуги

150.00 грн.
300.00 грн.
уточнюйте
уточнюйте
уточнюйте
уточнюйте
уточнюйте

Дана серія iPad стала логічним продовженням попередника – iPad Air і в підсумку можна сказати, що це найтонший “яблучний” девайс свого часу. Продавати айпади стали вже через тиждень після презентації.

Унікальність презентованої лінії полягала в майже рекордному зменшенні товщини iPad – до 6,1 міліметра. Також було дві версії планшета – в залежності від мереж – Wi-Fi та LTE.

2-ядерний процесор Apple A8X з частотою в 1400 МГц та 1 GB оперативної пам’яті дав айпаду відповідну потужність та швидкість в роботі. Також це покращило графіку майже вдвічі. Даний айпад став першим, де вмонтували систему розпізнавання відбитків пальців Touch ID.

До слова, камера в даній лінії ападів стала сильнішою – 8 мегапікселів і отримала здатність автоматично фокусувати зображення.

Додамо, що так само компанія дбала про високу якість всіх приладів, які виробляла, тому ймовірність заводських браків при роботі на iPad Air дуже низька. Але якщо ви придбали собі айпад і помітили несправності в роботі, варто звернутись у сервісний центр – продіагностувати стан вашого гаджета. Якщо поломка підтвердиться – фахівці допоможуть підібрати вам послугу для відновлення нормальної роботи вашого пристрою.

Додамо, що “Росан-Сервіс” – це єдиний сертифікований центр для ремонту техніки Apple у Львові. На всі роботи, проведені нашими спеціалістами, видається гарантія.