Послуги

150.00 грн.
300.00 грн.
уточнюйте
уточнюйте
уточнюйте
уточнюйте
уточнюйте

iPad Air – “повітряніша” та досконаліша версія найпершого з сімейства iPad в Apple.  Головною особливістю даної лінійки пристроїв стала “легкість” та компактність iPad – при достойних характеристиках та виробничості.

Такий хід сподобався користувачам і, як заявляли у самій Apple, дуже швидко цей айпад займав левову частку продаж компанії серед усіх випущених.

Щодо конкретних особливостей у складі iPad Air – рамки навколо екрану звузили, тому візуально екран став більшим, а зображення – приємнішим для сприйняття. Пристрій оснастили двома стерео-динаміками та додали мікрофон.

При вазі менше ніж 0,5 кг, айпад мав розміри 16,9х24 см із товщиною всього 0,75 см. Це справді вражало і давало повне право говорити про “повітряність” у відношенні до попередніх моделей.

Перевагою в даному iPad стала швидкість роботи – при наявності 2-ядерного процесора Apple А7. Можна було придбати моделі з різною кількістю пам’яті – від 16 до 128 GB. Натомість камеру виробники не покращували, а залишили при старих можливостях – 5 та 1,2 мегапікселі.

Серед недоліків даної лінії можна виокремити моно-звучання динаміків – це псує враження про звук. Часто легкість даного пристрою грала у злий жарт із власниками – і нам приносили iPad Air на ремонт. Найчастіше – це заміна дисплею після падіння чи удару. Виникають поломки і програмного характеру і може знадобитись перепрошивка iPad Air.

В будь-якому випадку закликаємо вас звертатись у сертифіковані сервісні центри для діагностики проблеми та отримання відповідних послуг з ремонту. Самостійне втручання чи спроба полагодити ваш iPad може спричинити погіршення проблеми.