Послуги

150.00 грн.
300.00 грн.
уточнюйте
уточнюйте
уточнюйте
уточнюйте
уточнюйте

iPad Mini 2 – продовження свого попередника iPad Mini з кращими характеристиками у плані дисплею, кольоропередачі та пам’яті.

Так, новий Retina-дисплей покращив якість зображення у декілька разів і користуватись гаджетом стало приємніше.

Зміни торкнулись і об’єму пам’яті пристрою – в топову версію доробили 128 GB пам’яті – як і в “старшого брата” – iPad Mini.

В плані дизайну користувачі отримали обновку у вигляді зміни кольору задньої панелі. Тепер айпад красувався у “сірому космосі”. В апаратній частині встановили потужніший процесор, тому можна сказати, що робота пришвидшилась.

Зауважимо, що саме після виходу даної лінії у світ, вся серія Mini отримала більше визнання і популярність.

Особливих слабких місць у “маленьких” моделях шукати не варто. Ремонт iPad Mini-2 може знадобитись хіба-що внаслідок падінь або інших механічних пошкоджень. Якщо такий випадок стався, вам знадобиться заміна тачскріна iPad Mini-2. Додамо, що обирати сервісний центр для вирішення такої проблеми варто дуже обережно, оскільки за ваші кошти можете отримати підроблені комплектуючі для заміни, які невдовзі знову зламаються.

Така сама ситуація із заміною інших частин iPad. Переконайтесь, що фахівці, яким ви довіряєте свій гаджет достатньо кваліфіковані і знають свою справу. Тільки в такому випадку ви отримаєте свій айпад цілим та гарантію проведених робіт.