Послуги

150.00 грн.
300.00 грн.
уточнюйте
уточнюйте
уточнюйте
уточнюйте
уточнюйте

Якщо Ipad Mini 2 покращив попередню версію айпада, то про Ipad Mini 3 можна сказати – повне удосконалення лінії. Дана модель вийшла менше, ніж через рік після презентації свого попередника.

Щодо особливостей та відмінних рис даної моделі – то вони в оновленому дизайні. Так, додали золотий колір у загальну палітру, а також змінили колір контуру кнопки Home – в тон самого корпусу.

“Начинку” пристрою майже не змінювали – додали трохи потужніший процесор і, до слова, версію із 32 GB пам’яті не випускали. Замінено тип екрану. Також у основну камеру додали автофокус.

Дана лінійка iPad не вирізняється надвисокою працездатністю, однак виробник заявив до 10 годин роботи. При інтенсивній роботі можна помітити нагрівання пристрою або ж зменшення кількості часу роботи без підзарядки. Ймовірно, в такому випадку вам потрібно звернутись у сервісний центр щодо ремонту iPad Mini 3 – для діагностики або одразу заміни акумулятора. З часом при експлуатації можуть виникати й інші проблеми – з системною частиною. У сервісний центр завжди можна звернутись за послугою перепрошивки iPad Mini 3 – для оптимізації роботи вашого пристрою.