Послуги

150.00 грн.
300.00 грн.
уточнюйте
уточнюйте
уточнюйте
уточнюйте
уточнюйте

Слово, яке характеризує iPad 4 з серії Mini – “потужність”. Він підійде для використання в роботі та виконання повсякденних завдань, а не лише для користування інтернетом.

Тут виробники додали два процесори – основний Apple А8 та Apple М8. До цього додали 2 GB оперативної пам’яті і міцність в плані роботи цьому “яблучному” девайсу забезпечили.

В цій моделі також додали ємнісний акумулятор, хоч на продуктивності це не позначилось. Заявлений виробником час користування – до 10 годин на одному заряджанні.

Крім того, даним айпадом ощасливили любителів комп’ютерних ігор. iPad Mini 4 оснастили графічним процесором PoverVG GX6450. Так, графіка стала яскравішою та якіснішою і з’явилась можливість грати в сучасніші ігри.

Проте новинка певний час залишалась без широкого вибору аксесуарів, оскільки айпад 4 став тоншим – і комплектуючі від попередника вже несумісні.

Додамо, що з використанням айпаду для відеоігор актуальною стала проблема заміни акумулятора iPad Mini 4 через його посилену експлуатацію. За даною послугою можна також звернутись у наш сервісний центр.

Крім того, тут ви можете отримати весь перелік послуг при різних неполадках – від перепрошивки iPad Mini 4 до заміни конкретних комплектуючих.

Ремонт iPad Mini 4 для нас не є проблемою навіть якщо ви не знаєте причини поломки. Діагностика роботи пристрою допоможе з’ясувати причини, а роботу ми розпочнемо лише у разі вашої згоди на ремонт гаджета.