Послуги

150.00 грн.
300.00 грн.
уточнюйте
уточнюйте
уточнюйте
уточнюйте
уточнюйте

Спершу лінійка Mini, презентована Аpple, сприйнялась як дивний хід, оскільки сама ж компанія аргументувала переваги більших екранів тим, що на них комфортніше працювати. Натомість “маленькі” діагоналі – це не те, що потрібно користувачу. Але дану серію планшетів таки випустили.

Сміливо можна сказати, що таке рішення виявилось вдалим, оскільки тепер Apple охопила і ту користувацьку нішу, де споживач розраховує на якісні девайси за відносно низьку ціну.

Серія Mini – це зменшена та, відповідно, дешевша копія iPad 2.  Щодо технічних характеристик та апаратної складової – там мало що змінилось.

Серед відмінних переваг iPad Mini – вужчі дисплейні рамки, одноколірність. Також саме в цій моделі кнопки перемикання гучності вперше розділили – тепер там були окремі клавіші.

Передню камеру покращили – задовольняючи потребу користувачів у селфі. В планшет також вбудували модуль підтримки 4G.

При не надто сильних характеристиках роботи, батарея “обіцяла” до 9 годин автономної роботи. Екран, порівнюючи з попередниками виглядав слабким – Full HD.

Проте і в даному айпаді незахищений екран – при ударах або інших пошкодженнях – без послуг ремонту iPad Mini вам не обійтись.

Додамо, що наш сервісний центр виконує різні ремонтні роботи щодо iPad Mini – від перепрошивки вашого гаджета до заміни різних комплектуючих – динаміків, тачскріна, дисплея тощо. Після ремонтних робіт вам видають гарантійний талон, який засвідчує високу якість проведених ремонтних робіт.