Послуги

150.00 грн.
300.00 грн.
уточнюйте
уточнюйте
уточнюйте
уточнюйте
уточнюйте

Ціла лінія айпадів, які покликані слугувати не лише для роботи вдома, а й для досить якісних завдань в робочому плані. Навіть компанія окреслювала цільову аудиторію iPad Pro 12.9 дуже обширно – від художників до офісних працівників різнопрофільних компаній.

При доволі великому дисплеї тут максимальна роздільна здатність – і це згодиться не лише для перегляду фільмів, а й для використання в творчій сфері. Додайте сюди стилус “Епл пенсіл” і цей айпад сміливо конкурує із планшетами для графічних дизайнерів чи художників, але водночас виконує не лише ці функції.

З іншої сторони USB-порт та можливість підключити додаткову клавіатуру робить з цього айпада майже макбук, але портативніший та з відчутною меншою вагою. Така річ добре підійде для віддаленої роботи або ж відряджень.

Розробники постарались і над внутрішньою частиною. Оперативна пам’ять збільшилась до 4 GB, а швидкість роботи процесора – до 2,26 ГГц.

В iPad Pro 12.9 додали можливість перегляду двох вікон одночасно.

Натомість єдиним суттєвим недоліком даної версії айпада стала слабка камера на такі потужності.

Стійке до подряпин скло береже екран, однак не дає йому повного захисту у разі, якщо скло притиснули або вдарили. Гірша ситуація може виникнути, коли пошкоджений не тачскрін, а дисплей. З подібними проблемами щодо ремонту iPad Pro 12.9 краще одразу звертатись у сервісний центр, адже з самого початку це якісно проведені роботи та гарантії на них.