Послуги

150.00 грн.
300.00 грн.
уточнюйте
уточнюйте
уточнюйте
уточнюйте
уточнюйте

В оновленій версії Pro серії з екраном 9.7” попрацювали над фотокамерою і її можливостями. Так, iPad 9.7 Pro може похвалитись вже 12-мегапіксельною камерою. Також додали функцію спалаху, а фронтальну камеру встановили на 5 мегапікселів.

У даній лінійці з’явилась здатність підсвітки екрану підлаштовуватись відповідно до рівня освітленості робочого середовища.

Залишили, як і в попередній версії два стерео-динаміки та вихід для можливості підключення клавіатури.

Пристрої Apple загалом гарантують довгий період експлуатації, однак жоден виробник не ризикує сказати про те, що ваш планшет житиме вічно. Але ви можете продовжити життя вашому айпаду. Так, якщо ви стали помічати помилки різного характеру, збої, неправильне функціонування тих чи інших частин айпада, зверніться у сервісний центр для діагностики. Там знайдуть причину поломки і запропонують ремонт ipad Pro 9.7. Часто можна додатково закуповувати комплектуючі – для покращення роботи вашого iPаd.

У випадку купівлі комплектуючих чи ремонту вашого пристрою, переконайтесь у досвідченості та надійності сервісного центру, який ви обираєте. Від цього залежить як працюватиме ваш девайс надалі. Наш сервісний центр має відповідну сертифікацію та гарантує якість як ремонтних робіт, так і комплектуючих.