Послуги

Безкоштовно*
400.00 грн.
500.00 грн.
3900.00 грн.
12600.00 грн.
Уточнюйте
7400.00 грн.
Уточнюйте
500.00 грн.
Уточнюйте
Уточнюйте

Потрібен ремонт iPhone 13?

Ласкаво просимо до нашого авторизованого сервісного центру, де ми з радістю пропонуємо послуги передбачені виробником. Незалежно від того, чи стикаєтеся ви з проблемами апаратної чи програмної природи, наші кваліфіковані фахівці готові вам допомогти та здійснити ремонт iphone 13.

Наші послуги з ремонту включають:

1. Діагностика та Оцінка Пошкоджень :

Наші експерти проведуть комплексну діагностику вашого iPhone 13, визначать причину проблеми та надають вам повну оцінку ремонту.

2. Заміна Екрану :

Маєте проблеми з екраном, не працює сенсор? Ми здійснюємо швидку та якісну заміну дисплейного модуля використовуючи лише оригінальні запчастини.

3. Заміна акумуляторя :

Помітили, що батарея швидко розряджається? Ми проведемо заміну акумулятора в найкоротші терміни. А тут знайдете рекомендації виробника по оптимізації роботи акумулятора

4. Заміна камери:

Виникли проблеми в роботі камери iphone 13. Незалежно від проблем, які ви зустрічаєте – будь то розмиття, проблеми з автофокусом, плями, точки на зображенні чи інші несправності, наші кваліфіковані техніки вам допоможуть. Використовуючи тільки високоякісні оригінальні запчастини, ми замінтио камеру та відновимо бездоганну якість ваших фотографій. Звертайтеся до нас вашого та насолоджуйтеся високопродуктивною камерою iPhone 13 на повну!

5. Заміна FaceID та TrueDepth камери :

Відновлення бездоганної роботи технології Face ID на вашому iPhone 13 – наша турбота. Наші сертифіковані інженери готові вам допомогти у разі будь-яких неполадок зі скануванням обличчя чи роботи передньої камери. Застосовуючи оригінальні запчастини, ми забезпечуємо ефективну та безпечну заміну Face ID.

Наші послуги включають у себе діагностику проблем, точну ідентифікацію несправностей та швидке відновлення роботи технології розпізнавання обличчя. Ми розуміємо важливість безпеки та зручності використання Face ID, тому працюємо швидко, щоб ви могли повернутися до повноцінного використання вашого iPhone 13.

Оберіть наш сервісний центр для надійної заміни Face ID

6. Відновлення ПЗ :

Наші фахівці допоможуть вам вирішити проблеми з програмним забезпеченням, відновлюючи працездатність вашого пристрою.

Чому обирати наш сервісний центр?

  • Досвід та Професіоналізм: Наша команда фахівців має багаторічний досвід у сфері ремонту та обслуговування Apple-техніки.
  • Оригінальні Компоненти: Ми використовуємо лише оригінальні компоненти, щоб гарантувати вам високу якість ремонту.
  • Гарантія на Роботу: Надаємо гарантію на всі проведені роботи та використані деталі.

Звертайтеся до нас за адресою Львів, вул. Левицького 6 або телефонуйте 0(800)330434 чи записуйтесь на ремонт iphone 13. Ми завжди готові допомогти вам!

Додаткові розділи: