Послуги

Безкоштовно*
300.00 грн.
400.00 грн.
3300.00 грн.
Уточнюйте
350.00 грн.
300.00 грн.
Уточнюйте

Користувачі продукції Apple одразу оцінили всі зміни, які власники впровадили у iphone 6s plus. Більший розмір дисплею, більша потужність, “сильніша” камера та значно глибша якість передачі зображення. Також для простішої взаємодії з власником, дисплей даної моделі оснастили технологією ЗD-тач – на дотики та команди айфон реагує дуже швидко. Швидка робота та продуктивність значно підвищилась завдяки процесору нового покоління A9.

Натомість всі зміни мають свої особливості. Так, досить великий розмір гаджета потребує часу, щоб звикнути до користування, а необережність часто призводить до падінь iphone 6s plus. Тому в сервісних центрах однією з найчастіших послуг для даного айфона вважається заміна дисплею iphone 6s plus. Вартість цих послуг залежить від ціни самих комплектуючих. Зауважимо, що це недешевий ремонт, оскільки оригінальні комплектуючі вартують відповідно, а надто низька ціна на ці послуги, скоріш за все обман.

Зауважимо, що часом після адаптаційного періоду з технологією мультитач в айфоні також часто можуть виникнути неполадки – це помутніння екрану в конкретному місці, реакція на дію користувача “через раз” або ж слабка реакція на дотики. В такому випадку краще звернутись у сервісний центр провести діагностику та виявити причину неполадки.

Ще однією перевагою і водночас вразливим місцем є камера з матрицею у 12 мегапікселів. Однак ціною за якісні світлини через необачність можна заплатити досить дорого, якщо раптом пошкодити камеру.