Послуги

Безкоштовно*
300.00 грн.
400.00 грн.
3300.00 грн.
7200.00 грн.
2700.00 грн.
3500.00 грн.
350.00 грн.
300.00 грн.
Уточнюйте

На завершення 2016-й рік приніс ще декілька новинок на ринок з компанії Apple – світ побачив iPhone 7. Вже сам новий дизайн вразив прихильників “яблучної” продукції – темний матовий просто причарував користувачів, що вже говорити про внутрішні модифікації та потужність роботи.

Знайшлось мало сміливців, які перевірили оновлений захист iphone 7 від потрапляння вологи та води, однак гаджет добре себе поводить у екстремальних умовах. В той самий час навіть розробники застерігають берегти дисплей гаджета від ударів та інших механічних пошкоджень (в тому числі вологи), оскільки iPhone 7 потребуватиме заміни екрану. Між іншим, після кожного ремонту, наш сервісний центр застосовує оригінальні матеріали, які забезпечують водозахищеність заявлену виробником.

Також звернемо увагу на нове звучання, яке з’явилось у даної лінійки Apple. Досить голосне стерео створюють два динаміки – тому дзвінок почуєте навіть у людному місці. Однак, якщо ви помітили, що динаміки працюють не так добре, або ж зі звуком щось не те, варто звернутись у сервісний центр – для проведення діагностики роботи вашого пристрою. Якщо проблема не в роботі динаміків, можливо краще працювати допоможе чистка iPhone 7 від попадання пилу.