Послуги

Безкоштовно*
500.00 грн.
500.00 грн.
800.00 грн.
1300.00 грн.
уточнюйте
уточнюйте

iMac став новим словом у далекому зараз 1988 році. Коли інші виробники пропонували ще на той час товсті системні блоки, екрани та купу пристроїв введення та виведення в додачу, Apple відзначилась презентацією “проривного” комп’ютера-моноблока.

Персональні комп’ютери у вигляді моноблоку показав світу Стів Джобс і не дивно, що вони одразу стали популярними. Для роботи потрібно було лише підключити клавіатуру і мишку. До всього додавався сучасний дизайн, адже кольоровий напівпрозорий пластик надавав iMac футуристичного вигляду, в чому явно програвали тодішні конкуренти.

Розвиток серії лише збільшував її популярність, оскільки посилювались можливості, покращувалась та допрацьовувалась апаратна частина. З часом потужність iMac стала більшою, а от розміри моноблоку зменшувались, що додавало серії більшої продуктивності і тим самим розширювало аудиторію користувачів. Звісно, збільшилась надійність та гарантії захисту пристрою.

Моноблок в iMac виконує функції системного блока, монітора, динаміків, відеокамери а також має функції бездротового зв’язку тощо. В сучасних пристроях iMac новий дисплей Retina – тому чіткість зображення та широкий кут огляду вам забезпечено. Щодо продуктивності – зараз це процесор Intel плюс жорсткий диск з технологією Fusion Drive. Розмір пам’яті варіюється від 8 до 64 гігабайт оперативної пам’яті.

При досить високих показниках потужності а також невеликих розмірах самого iMac, він залишається найкращим для тих, хто хоче вдало поєднувати роботу із складними завданнями та необхідністю більших потужностей, а також використовувати свій комп’ютер  постійно – вдома, на роботі чи в інших місцях, не замислюючись про мобільність.

Водночас головною особливістю усунення неполадок при роботі полягає в складності самих ремонтних процесів. Недосвідчені майстри при ремонті IMac можуть лише нашкодити, оскільки ремонтуючи одну функцію, є висока ймовірність пошкодити іншу. Саме тому варто одразу звертатись у сертифіковані сервісні центри, де вам нададуть повну інформацію про стан вашого IMac та запропонують ремонтні роботи з відповідними гарантійними термінами на них.