Послуги

Безкоштовно*
600.00 грн.
900.00 грн.
1200.00 грн.
900.00 грн.
уточнюйте
уточнюйте
уточнюйте
уточнюйте
уточнюйте

Ця лінійка макбуків з самого початку позиціонувалась як “для роботи”. MacBook Pro – це перші портативні макбуки, де компанія вирішила встановити потужніший процесор Intel, який використовується й досі – вже новішого зразка. Друге покоління виготовлялось за сучасною технікою Unibody – з суцільного шматка алюмінію. Далі пристрої оновили – новий екран Retina 13’’ та 15’’. А пристрій ще й став помітно тоншим від своїх попередників.

Практично весь час свого існування MacBook Pro залишається потужним варіантом для виконання робочих процесів, будучи при цьому мобільним та якісним пристроєм.

Так само, як і всі девайси Apple, MacBook Pro – це гарантія високої якості роботи своїм користувачам. Так, певні виробничі недоліки майже не допускаються.

Натомість можна не вберегти свій пристрій внаслідок необережного поводження з ним. При відсутності спеціального чохла для макбука, є високий ризик механічних пошкоджень та ударів загалом. Внаслідок цього можна сильно пошкодити як панель, так і екран пристрою. В таких випадках може знадобитись ремонт MacBook Pro або ж заміна певних комплектуючих. Якщо така послуга необхідна, зверніть увагу саме на сертифіковані сервісні центри Apple, оскільки там дають гарантію на якість складових для заміни.

Якщо ваш макбук прослужив вам вже довгий період часу і раптом виникла проблема із заряджанням пристрою або суттєво зменшився час автономної роботи, варто довірити справу фахівцям і продіагностувати роботу макбука. Дані діагностики покажуть, в чому проблема, а в сервісному центрі вам запропонують відповідні послуги з ремонту MacBook Pro.

Бережіть свій ноутбук від ушкоджень та періодично чистіть його від пилу. Це дозволить зробити час його використання довшим, а вашу роботу – приємнішою.