Послуги

Безкоштовно*
150
300
від 400
від 600
від 300
від 300
від 300
від 500

Ремонт смартфонів Nokia в авторизованому центрі у Львові

Здійснити ремонт смартфонів Nokia у Львові здебільшого вигідніше ніж купляти новий гаджет. Але щоб відремонтований пристрій прослужив якомога довше, необхідно довірити роботу професіоналам. Головною ознакою того, що в обраному сервісі працюють кваліфіковані спеціалісти є авторизація.

Особливості ремонту телефонів Nokia у Львові

Ремонт телефону Nokia – поширена послуга. В першу чергу це пов’язано з популярністю техніки компанії. Тим не менше, знайти у Львові сервіс мобільних телефонів Нокіа з оптимальним співвідношенням ціни і якості не завжди просто. Якщо з заміною, розбитого при падінні, екрану впорається навіть молодий спеціаліст, то роботу з системною платою можна довірити лише досвідченому майстру. Але ж причини, по яким пристрій виходить з ладу, набагато чисельніші.

Крім того, моделі смартфонів Нокіа часто помітно різняться між собою. Це стосується раз’ємів, шлейфів, розміру та інших параметрів. Далеко не кожен сервіс володіє власним складом запчастин, що дає можливість усувати будь-які несправності. Ціна ремонту телефонів Нокіа у Львові може коливатись залежно від вартості запчастин і складності роботи.

«Росан-Сервіс» – авторизований партнер Nokia

Авторизація сервісного центра виробником гарантує високі стандарти обслуговування, використання оригінальних запчастин, наявність спеціалізовано обладнання і кваліфікованих спеціалістів по ремонту мобільних телефонів Nokia у Львові. Працівники «Росан-Сервіс» мають великий досвід в виконанні наступних послуг:

  • заміна динаміка Nokia (від 300 грн.);
  • заміна мікрофона Nokia (від 300 грн.);
  • заміна роз’єма заряду Nokia (від 300 грн.);
  • заміна акумулятора Нокіа (від 400 грн.);
  • чистка від рідини (від 500 грн.);
  • заміна екрану в телефоні Нокіа (від 600 грн.).

Ми розуміємо, що довге очікування ремонту сенсорного телефону Nokia може завдати багато незручностей, тому виконуємо роботу оперативно. Наявність власного складу оригінальних запчастин дозволяє уникати затримок, пов’язаних з доставкою необхідних деталей. Наші клієнти отримують безкоштовну діагностику і гарантію на виконані роботи, що діє впродовж 90 днів.

Якщо ви шукаєте сервіс у Львові, де ремонт мобільних телефонів Нокіа буде коштувати дешево, але виконуватись оперативно і якісно, приходьте до нас. Попередню консультацію можна отримати по телефону, вказаному на сайті.