Пн-Пт: 10:00 - 19:00 | Сб: 11:00 - 16:00

Про нас

Про сервісний центр

Сервісний центр “Росан-сервіс” створений у 2006 році у місті Львові. За час існування зарекомендував себе як надійна організація, яка надає якісні послуги з ремонту: мобільних телефонів, фототехніки, ноутбуків, нетбуків, планшетів. Сервісний центр постійно вдосконалюється, іде в ногу з новітніми технологіями та враховує всі побажання клієнтів. Сервіс спеціалізується на гарантійному та післягарантійному обслуговуванні. Надає повний спектр послуг по діагностиці та ремонту техніки.

Висококваліфікований персонал нашого сервісного центру грамотно виконає гарантійний та післягарантійний ремонт Вашої техніки, адже для Вас працюють інженери з великим досвідом роботи в даній сфері.

Сервісний центр має свій склад оригінальних запчастин, тому у нас є можливість здійснювати ремонт в найкоротший термін, якщо ж необхідної запчастини немає в наявності на складі, то ми можемо її замовити безпосередньо у офіційних партнерів-постачальників, що дає змогу зекономити Ваш час та гроші. Ми працюємо виключно з оригінальними запчастинами і на проведені роботи надається гарантія.

Наша статистика

100861

Зареєстрованих звернень

14249

Відремонтованих пристроїв Apple

64387

відремонтовано мобільних телефонів

10762

відремонтовано планшетів та ноутбуків

Статус замовлення