Послуги

Безкоштовно*
500.00 грн.
500.00 грн.
800.00 грн.
1300.00 грн.
уточнюйте
уточнюйте

Серія комп’ютерів Mac Pro – найпотужніша із серії настільний комп’ютерів Mac. На фоні старих блоків та екранів з додатковими пристроями, Mac Pro справді вражає своїм дизайном та потужними характеристиками. Цей Mac часто обирають для виконання робіт з 3D-моделювання та інших робіт, які тут виконуються дуже швидко завдяки сильному процесору та відеокарті.

Натомість інколи навіть такому надійному й сильному пристрою може знадобитись ремонт. Ремонт Mac Pro може знадобитись через різні причини – як апаратного, так і програмного походження. Для прикладу, внаслідок сильного удару через деформацію можуть пошкодитись внутрішні частини або ж вони потребуватимуть заміни. Наполегливо радять проводити чистку кожного пристрою від пилу – для кращої роботи. В іншому випадку пил може спричиняти додаткове нагрівання пристрою під час роботи, що призводить до відмови в роботі інших комплектуючих.

Крім механічних пошкоджень від ударів, частими є неполадки після потрапляння у пристрій вологи. І чим раніше ви принесете свій пристрій у сервісний центр, тим раніше фахівці зможуть розпочати його чистку.

Зверніть увагу, що будь-які роботи із заміни певних комплектуючих варто проводити лише в сертифікованих сервісних центрах – оскільки тільки там ви будете впевнені у якості деталей.