Послуги

600.00 грн.
900.00 грн.
1200.00 грн.
900.00 грн.
уточнюйте
уточнюйте
уточнюйте
уточнюйте
уточнюйте

“Найтонший ноутбук у світі” – саме так заявив про себе у 2008 році McBook Air. Враховуючи, що більшість макбуків Apple мали “батьків” і виходили з певних попередників, то цей девайс сам започаткував нову лінійку так званих ультрабуків.

Повнорозмірна клавіатура, відповідні технічні дані та екран у розмірі 13,3” швидко зробили McBook Air улюбленцем широкої аудиторії.

Зараз теж, не зважаючи на сильну конкуренцію, цей лептоп зберігає свої позитивні характеристики та сміливо конкурує з пристроями інших компаній.

Зауважимо, що міцний алюмінієвий корпус макбука – ультратонкий, однак це не робить його вразливим до ударів, а навпаки гарантує кращу стійкість до механічних ушкоджень.

Проте практика показує, що й тут є слабкі місця, через які доводиться проводити ремонт McBook Air.

Так, для прикладу, часто через потрапляння будь-якої рідини у макбук, необхідна заміна топкейсу (верхньої частини корпусу). Якщо раптом ваш McBook Air не вмикається або вимикається самостійно, не працюють USB-виходи чи ви помічаєте, що процесор надто перегрівається, ймовірно проблема у роботі материнської плати. В такому випадку радимо звернутись у сервісний центр для діагностики роботи пристрою та виявлення несправностей. І якщо знадобиться ремонт чи заміна системної плати, у “Росан-Сервісі” вам нададуть гарантії на проведені ремонтні роботи.

Серед частих проблем у даній лінійці макбуків Apple також виокремлюють поломку акумуляторів McBook Air. Серед симптомів проблем з акумулятором – різке зниження часу автономної роботи, самостійне вимикання чи перезапуск, зарядка лише до певної позначки (пристрій не може зарядитись повністю).

Дуже добре, якщо ваш McBook Air працює відмінно. Проте, якщо ви помічаєте помилки під час роботи апаратної чи програмної частин, варто довірити діагностику проблеми фахівцям сертифікованого сервісного центру – для якісної подальшої роботи вашого пристрою.