Послуги

Безкоштовно*
400.00 грн.
500.00 грн.
800.00 грн.
500.00 грн.
уточнюйте
уточнюйте
уточнюйте
уточнюйте
уточнюйте
1000.00 грн.

2015 рік відзначився чудовою подією для користувачів девайсів Apple – презентацією MacBook Retina 12’’. Новий макбук отримав сучасно новий 12-дюймовий екран Retina Display – звідси, зрештою, й назва новинки.

Проте новий дисплей не став єдиною грандіозною зміною в цій лінійці пристроїв. Перш за все, змінились розміри «Мака». Лептоп став тоншим, компактнішим і його виготовили з алюмінію за технологією Unibody, тобто цілісно.

Пристрій також отримав новий процесор, ємнісний SSD-накопичувач (256 або 512 ГБ), однак лише 1 порт для виводу USB 3.1 Type-C. Проте головне, що вага цього девайсу склала менше 1 кілограма.

Не зважаючи на позитивні сторони, поціновувачі «яблучних» пристроїв знайшли те, що їм не сподобалось. Компанія змінила звичний механізм клавіатури – тепер клавіші тонші і мають менший хід. Не зважаючи на всі переваги даного механізму, користувачі натомість скаржились, що клавіші часто залипають, а відремонтувати їх дуже складно.

Новий девайс так само звично знайшов свою аудиторію – дисплей користується значною популярністю. Проте той самий дисплей залишається незахищеним і найчастіше зазнає пошкоджень через необережне користування.

Якщо говорити про досвід роботи нашого сервісного центру, то користувачі також приходять з проханнями ремонту клавіатури MacBook Retina 12”. Варто врахувати, що у даній моделі відсутня система активного охолодження, тому без періодичної чистки макбук Retina  від пилу та заміни термопасти ноутбук може швидше нагріватись, що в свою чергу може призвести до пошкодження різних комплектуючих.

Якщо ви виявили якісь несправності або неполадки в роботі вашого макбука, в будь-якому випадку краще одразу звернутись у сервісний центр – для проведення діагностики та з’ясування причини такої роботи, а відтак ремонту макбука.