«Росан-Сервіс»: оперативний та якісний ремонт ноутбуків у Львові

Проблеми з технікою часто виникають в найбільш невідповідний момент і можуть стати причиною зриву термінів по робочому проекту, втрати важливої ​​інформації та інших незручностей. В цьому випадку вам знадобиться одна з найбільш популярних послуг сервісного центру «Росан-Сервіс» – ремонт ноутбуків.

Основні види і причини несправностей ноутбуків

«Росан-Сервіс» виконує ремонт ноутбуків у Львові з 2006 року. Багатий досвід роботи дозволив нашим спеціалістам виділити основні види несправностей. Найчастіше до сервісного центру звертаються з наступними проблемами:

 • пролиття рідини на клавіатуру;
 • вихід з ладу жорсткого диска;
 • вихід з ладу відеокарти;
 • пошкодження шлейфу або матриці;
 • поломка процесора, материнської плати;
 • неробочі кнопки, камера або динаміки;
 • проблеми з блоком живлення або роз’ємом живлення;
 • затримки в роботі ноутбука.

Жодну з перерахованих проблем ми не рекомендуємо вирішувати власними силами. Як правило, це лише ускладнює ситуацію. Ноутбук – недешевий пристрій, тому не варто довіряти його ремонт недосвідченому майстру, що буде проводити над ним експерименти з допомогою підручних засобів. Якщо ви шукаєте оптимальне співвідношення якості і ціни ремонту ноутбуків у Львові, звертайтесь в «Росан-сервіс».

Наші послуги

Звернувшись до нашого сервісу по ремонту ноутбуків у Львові, ви гарантовано дізнаєтесь причину поломки і зможете отримати відремонтований пристрій в найкоротший термін. В перелік наших послуг входить*:

 • діагностика;
 • ремонт системної плати;
 • заміна комплектуючих (акумулятора, клавіатури, дисплея, трекпаду, топкейсу і т.п.);
 • відновлення ОС зі збереженням інформації;
 • оптимізація ОС та програмного забезпечення;
 • чистка з заміною термопасти;
 • чистка після потрапляння рідини;
 • модернізація технічної начинки ноутбука.

* перелік послуг не стосується продукції Apple

Це далеко не всі послуги, які можуть надати працівники нашого центру ремонту ноутбуків у Львові. Ми вирішуємо навіть такі незначні завдання, як встановлення антивірусного захисту чи відновлення пароля.

Ціна ремонту залежить від складності поломки і вартості комплектуючих. З нами ви не переплатите, адже ми притримуємось політики конкурентних цін.

Чому варто обрати «Росан-Сервіс»?

Авторизований сервісний центр. «Росан-Сервіс» – це авторизований представник відомих виробників ноутбуків, планшетів та смартфонів. Перш ніж отримати авторизацію нам довелось пройти жорсткий відбір. Ми ввійшли в перелік кращих сервісів по ремонту ноутбуків у Львові, оскільки наші інженери регулярного покращують свої навики на курсах підвищення кваліфікації від виробників. Також у нас є сучасне обладнання і власний склад оригінальних запчастин.

Віддалена онлайн-діагностика. Не всі проблеми, з якими до нас звертаються користувачі потребують фізичної присутності пристрою. Тому ми включили в перелік послуг онлайн-діагностику. Вона дозволяє встановити серйозність поломки і вирішити незначні завдання, пов’язані з настройкою ноутбука, встановленням програми чи гри.

Зручне розташування. Ми надаємо послуги з ремонту ноутбуків в центрі Львова (вул. Костя Левицького, 6). В розділі «Контакти» є опція «Як добратись», що покаже наше місце розташування. Наш сервіс легко знайти. Перед візитом, ви можете зв’язатись з менеджером по телефону, вказаному на сайті.

Терміновий ремонт. Всі роботи виконуються оперативно. Більшість деталей, необхідних для ремонту, ми беремо з власного складу запчастин. Це облегшує ситуації, коли потрібен терміновий ремонт, адже не треба чекати на доставку комплектуючих. Незалежно від складності поломки, ми виконаємо роботу в максимально стислі терміни.

Гарантія. Досвід дозволяє нашим спеціалістам якісно виконувати ремонт будь-якої складності . Ми впевнені, що несправність не проявиться через кілька тижнів, тому надаємо клієнтам гарантію на виконані роботи.

Досвід наших інженерів та наявність спеціалізованого обладнання дозволяє нам усувати проблеми швидко та ефективно. Якщо рішення існує, ми його обов’язково знайдемо.