Ремонт планшетів в авторизованому сервісі у Львові

Коли ламається планшет, перше, що спадає на думку, – вирішити проблему самостійно або звернутись до знайомого, який називає себе «експертом» в галузі сучасної техніки. Обидва варіанти можуть мати непередбачувані наслідки. Тому найкраще рішення – довірити ремонт планшетів у Львові професіоналам.

Несправності планшетів: топ-4

 1. Гаджет не вмикається чи не заряджається. Вказана поломка є однією з найпоширеніших причин ремонту планшетів у Львові. Вона може бути викликана несправністю: акумулятора, зарядного пристрою, системного чи зарядного роз`єму, процесора або контролера живлення. Точно визначити причину може лише професійна діагностика. Адже в одному випадку буде достатнього поміняти зарядний пристрій, а в іншому доведеться заново прошити планшет.
 2. Пошкоджений екран. Екран, який зазнав механічного пошкодження, необхідно замінити. Вартість заміни залежить від того, що постраждало – тачскрін чи матриця. Крім того, у деяких моделей дисплейний модуль є суцільним, тому міняється повністю. Якщо екран цілий, але зображення відсутнє, може бути несправним відеоадаптер.
 3. Самовільне перезавантаження чи зависання. Переважно названа проблема викликана наявністю вірусів чи некоректною роботою програмного забезпечення. Такі ж симптоми викликає несправність мікросхем оперативної пам`яті чи накопичувачів.
 4. Швидка розрядка. Причиною швидкої розрядки може бути неоптимальна настройка операційної системи. Але частіше це свідчить про те, що акумулятор вичерпав свій ресурс. В останньому випадку проблему вирішить лише заміна батареї. Причина може бути і більш складною, тому в нашому центрі великої ваги надають діагностиці.

Наші послуги

Жодну з перерахованих вище несправностей не варто вирішувати самостійно чи передоручати майстру-любителю. В кращому випадку проблема не буде вирішена, в гіршому – перелік несправностей тільки збільшиться. В результаті планшет буде потребувати дорожчого ремонту або взагалі не підлягатиме йому.

Найкраще звернутися до «Росан-Сервіс», де досвідчені спеціалісти зможуть визначити проблему і швидко вирішити її. Наш сервісний центр надає наступні послуги*:

 • діагностика в складі ремонту;
 • віддалена онлайн-діагностика;
 • прошивка планшета;
 • заміна тачскріна, матриці, дисплея;
 • ремонт планшета після механічних пошкоджень чи попадання рідини;
 • ремонт ланцюгів живлення та системних плат;
 • заміна процесора, мікросхем пам`яті, накопичувачів;
 • заміна корпусних частин, акумулятора, камер, динаміка і мікрофону;
 • ремонт Wi-Fi, 3G та Bluetooth адаптерів.

У нас конкурентні ціни на ремонт планшетів у Львові. Вартість послуг, а також терміни виконання ремонту можна дізнатись за телефоном, вказаним на сайті.

* перелік послуг не стосується продукції компанії Apple.

Чому варто обрати саме «Росан-Сервіс»?

«Росан-Сервіс» – це авторизований сервіс, розташований в самому центрі Львова. Ми отримали авторизацію від ряду відомих виробників планшетів. Сервіс пройшов жорсткий відбір завдяки наявності кваліфікованого персоналу, спеціалізованого обладнання і зручному розташуванню. Наші інженери регулярно проходять курси від компаній-виробників, тому спроможні однаково якісно виконати ремонт як старих моделей, так і останніх новинок.

Одна з ключових переваг нашого сервісу – власний склад запчастин класу «Original». Його наявність є запорукою оперативного виконання робіт. Якщо нема потреби в замовленні деталей, ми виконаємо ремонт за кілька годин. Діагностика, що входить в склад ремонту, безкоштовна. Гарантія діє впродовж 90 днів.

Не нехтуйте можливістю проконсультуватись, ми відповідаємо на всі звернення.