Коли настільні комп’ютери вже стали звичним явищем , стало зрозуміло, що необхідно вигадати, як досягти вищої мобільності у користуванні ними та використовувати не лише вдома, а й під час поїздок тощо. Тоді виникла ідея портативних комп’ютерів.

Вже тоді Apple вважалась новаторкою серед компаній, оскільки ще з часів своєї появи презентувала щось окреме та відмінне від стандартних пристроїв. У певні періоди свого життя Apple виробляла окремі “ноутбуки”, які різнились від презентованих іншими компаніями як апаратною, так і програмною складовою.

Запитання “Чому Apple така популярна?” задавали собі дуже багато людей. Якщо поглянути глобально, зараз істотної різниці у MacBook Apple та потужних ноутбуках інших виробників не так вже й багато. В той самий час, будь-який продавець у магазині порадить вам саме продукцію Apple, оскільки однією з особливостей цієї компанії є якість.

Фірмове “надкушене яблуко” гарантує вам якісну начинку та ліцензійне програмне забезпечення за кошти, які ви вкладете у свій пристрій.

Крім того, знаючи любов творців бренду Apple до “красивого”, кожен із пристроїв, які виготовлялись під логотипом компанії, отримали власний дизайн – певні невеликі особливості для окремої лінійки пристроїв, завдяки чому можна дізнатись, який саме MacBook ви тримаєте в руках. Це простота та естетика у дизайні та потужність, при невеликих розмірах.

Зрештою, як і раніше, бренд говорить сам за себе – він естетичний, популярний і надійний, його “начинка” – це нові технологічні рішення для покращення роботи, тому багато користувачів користуються саме пристроями MacBook.

Говорячи про якість всіх пристроїв MacBook, можна виключити можливість поломки через заводські несправності. Ретельні діагностика роботи та цілісності пристрою дозволяє надати високі гарантії користувачам. Водночас, якщо ви все ж помітили якісь несправності, варто продіагностувати роботу вашого MacBook у сервісному центрі. Якщо поломка через заводське виробництво таки підтвердиться, будьте певні, що ремонт MacBook проведуть безкоштовно – в рамках гарантійного обслуговування чи по програмі розширеного ремонту виробника.

Проте, як показує практика, поломки макбуків частіше виникають через необережне користування технікою.

Так, будь-які рідини поруч із вашими пристроями мають великий шанс потрапити на клавіатуру або ж інші частини MacBook. Звісно, ніхто цього не робить спеціально, однак саме потрапляння рідини у пристрій – одна з найчастіших причин для ремонту макбуків.

Зрозуміло, що в першу чергу частіше страждає клавіатура, однак корозія може дістатись інших комплектуючих. І чим довше рідина всередині, тим більше шкоди вона наробить. Щоб зменшити уразливість, варто якомога раніше відвезти ваш девайс у сервісний центр – для чистки від вологи. Зауважте, якщо такий прикрий випадок стався, не варто вмикати пристрій, оскільки це може погіршити ситуацію.

Наш сервісний центр проводить ремонт макбуків у Львові. Ми довго працюємо саме з пристроями Apple і можемо точно сказати, що часто користувачі нехтують періодичною чисткою пристроїв від пилу. Це призводить до того, що макбуки з часом під час роботи перегріваються та виходять з ладу. Періодична чистка обійдеться власникам значно дешевше, ніж, для прикладу, заміна комплектуючих, якщо ремонт MacBook таки знадобиться.

Врахуйте, що які б поломки не стались, проводити самостійний ремонт пристрою дуже ризиковано, оскільки у вас не буде гарантії, якщо пошкоджень стане більше. Звертайтесь за подібними послугами у сервісний центр, де вам нададуть відповідні консультації та допоможуть полагодити ваш дорогоцінний ноутбук.