Послуги

Безкоштовно*
150
300
від 400
від 600
від 300
від 300
від 300
від 500

Оперативний  ремонт смартфонів Xiaomi у Львові

Серед людей, які віддають перевагу функціональним телефонам з високою продуктивністю, стильним дизайном і помірною ціною, користуються популярністю смартфони Xiaomi. Тим не менше, у кожного пристрою є свої слабкі місця. Розглянемо, що часто стають причиною ремонту телефону Xiaomi у Львові.

Поширені причини несправності смартфонів Xiaomi

В процесі пошуку сервісу по ремонту мобільних телефонів Xiaomi у Львові важко втриматись від нарікань на виробника. Але несправності здебільшого виникають не з вини виробника, а через неакуратне використання і механічні пошкодження, викликані ударом, падінням чи рідиною.

Особливо часто всередину смартфонів потрапляє рідина. В даному випадку ми рекомендуємо одразу вийняти з пристрою акумулятор (де це можливо), ні в якому разі не намагатись заряджати пристрій і якомога швидше віднести апарат в сервісний центр. Не варто сушити або чистити смартфон самостійно. При відсутності досвіду і спеціальних розчинів навряд чи вдасться досягти хорошого результату. Зате невміле поводження з пристроєм може суттєво підвищити вартість ремонту.

Ремонт сенсорних телефонів Xiaomi також нерідко пов’язаний із заміною дрібних деталей. Це може бути роз’єм заряду, мікрофон, динаміки. Так само часто виникають проблеми з сенсором та екраном. Ціна ремонту телефону Сяомі сильно коливається. Все залежить від складності, вартості деталей і часу, затраченого на роботу.

Росан-Сервіс – найкращі умови ремонту смартфонів Xiaomi у Львові

«Росан-Сервіс» – авторизований сервіс мобільних телефонів Сяомі у Львові. У нас ви завжди зможете отримати наступні послуги:

  • заміна акумулятора Сяомі (від 400 грн.);
  • заміна дисплея Xiaomi (від 600 грн.);
  • заміна динаміка Xiaomi (від 300 грн.);
  • заміна мікрофона Сяомі (від 300 грн.);
  • заміна роз’єма заряду Xiaomi (від 300 грн.);
  • чистка від попадання рідини (від 500 грн.).

Діагностика, що проводиться в складі ремонту, безкоштовна. У нас є професійне обладнання для комп’ютерної діагностики.

Ми пропонуємо якісний ремонт мобільних телефонів Сяомі у Львові дешево, оскільки маємо власний склад оригінальних запчастин. Це також означає, що час ремонту не продовжиться через необхідність замовляти додаткові деталі. Дзвоніть і пишіть: на всі звернення оперативно реагують кваліфіковані спеціалісти.