Віддалена діагностика

Ваш пристрій Apple почав швидко розряджатись? Він надто швидко заряджається? Дуже сильно нагрівається? Скористайтесь перевагами авторизованого сервісного центру, перевірте стан свого пристрою без втручання в його конструкцію, тим більше зараз це можна зробити не виходячи з дому. Замовте віддалену діагностику в СЦ “Росан-Сервіс”.

ЯКІ ПРИСТРОЇ ПІДТРИМУЮТЬСЯ
 • iPhone, iPad, iPod з версією програмного забезпечення 8.1 та пізнішими і годинники Apple Watch.
 • iMac (починаючи з середини 2014 р.), Mac Mini (кінець 2014 р.), MacBook Pro, MacBook Air, MacBook (початок 2015 р.).
ЯК ЦЕ ПРАЦЮЄ
 1. Скористайтесь формою внизу сторінки для подачі запиту в СЦ “Росан-сервіс” (Виникли запитання) на проведення діагностики Вашого пристрою.
 2. Як тільки представник сервісного центру підтвердить готовність до проведення діагностики, виконайте наступні дії:
  • для iOS пристроїв:
   1. Перевірте наявність інтернет-з’єднання.
   2. Перейдіть на екран «Параметри»«Приватність»«Діагностика і вжиток» та виберіть «Почати діагностику із Службою підтримки Apple», потім натисніть кнопку «Приймаю». Якщо з пристроєм iPhone використовується годинник Apple Watch, перед початком сеансу діагностики оберіть один з пунктів: «Тільки iPhone» або «iPhone + Apple Watch». Для запуску діагностики Apple Watch жодних дій з годинником виконувати не потрібно.
   3. Під час тестування iPhone та годинник Apple Watch повинні перебувати в безпосередній близькості.
   4. Для запуску діагностики годинник Apple Watch повинен працювати в парі з iPhone 5 чи пізнішою версією.
  • для iMac, MacMini, Macbook Pro, MacBook Air, MacBook:
   1. Під’єднайте комп’ютер до інтернету через Ethernet чи WiFi. Якщо до пристрою не під’єднано Ethernet-кабель буде запропоновано під’єднатись до доступних WiFi-мереж.
   2. Включіть пристрій та затисніть клавіші Option + D.
   3. В діалоговому вікні дайте дозвіл на проведення діагностики.

    Звертаємо Вашу увагу, що під час тестування передаються тільки діагностичні дані обладнання та серійний номер комп’ютера – користувацька інформація не передається.

 3. Після завершення тестування на вказану Вами електронну адресу прийде результат діагностики з коментарями сертифікованих інженерів щодо стану Вашого пристрою