«Росан-Сервіс»: ремонт смартфонів у Львові

Життя сучасної людини важко уявити без електронних девайсів, головним серед яких є смартфон. Залишитися без зв’язку, доступу до інтернету і програм, якими користуєшся щоденно, – це те ж саме, що залишитись без рук. Тому важливо знати, де можна отримати якісні послуги з ремонту смартфонів у Львові.

Чому ремонт телефону у Львові можна довірити сервісному центру «Росан-Сервіс»?

У Львові працюють десятки, а навіть сотні сервісних центрів. Чому серед усього цього різноманіття ви повинні обрати «Росан-Сервіс»? Перелічимо основні причини.

Авторизований сервіс мобільних телефонів у Львові

Сервісний центр може називатись авторизованим, лише якщо виробник техніки уповноважив його на обслуговування своєї продукції. Виробники проводять жорсткий відбір. В перелік наших авторизацій входять такі відомі компанії, як Xiaomi, Meizu, Huawei, Nokia і Samsung.

Статус авторизованого може отримати лише центр зі значним досвідом роботи і глибокими знаннями в сфері сервісних послуг. Ключову роль грає наявність кваліфікованого персоналу і спеціалізованого обладнання. Завдяки авторизації працівники «Росан-Сервіс» регулярно проходять навчальні курси від компаній-виробників.

Оригінальні запчастини

Після завершення ремонту телефону у Львові в «Росан-Сервіс» ви отримаєте пристрій, що працюватиме як новий. Це можливо завдяки тому, що наш сервіс має власний склад оригінальних запчастин. В результаті робота здійснюється в найкоротший термін. Якщо потрібна запчастина відсутня на складі, ми замовляємо її у офіційних партнерів-постачальників. Саме тому ціна ремонту телефонів у Львові в нашому центрі невисока.

Безкоштовна діагностика

Клієнт платить лише за ремонт, діагностика не оплачується! Наші спеціалісти проводять не тільки зовнішній огляд пристрою, але і комп’ютерну діагностику. Даною послугою можна користуватись і з ціллю профілактики. Усуваючи незначні неполадки, ви не тільки продовжуєте період експлуатації пристрою, але й економите на майбутньому ремонті.

90 днів гарантії

На всі послуги з ремонту мобільних пристроїв у Львові надається 3 місяці гарантії. Високу якість послуг обумовлює кваліфікація інженерів та наявність сучасного обладнання. Тому ми здійснюємо ремонт сенсорних телефонів будь-якої складності.

Довільна форма оплати

Оплата послуг може бути проведена у будь-якій зручній для вас формі. Безготівкова форма оплати для нас є не менш звичною, ніж розрахунок традиційним способом.

Основні види ремонту мобільних телефонів

«Росан-Сервіс» надає повний спектр послуг з діагностики та ремонту мобільних телефонів у центрі Львова: від усунення дрібних недоліків до заміни інтегральних мікросхем. Характер поломки може бути будь-яким. Ми виконуємо процедури різного рівня складності. У наших інженерів є великий досвід у виконанні наступних робіт:

  • ремонт та заміна корпусних частин;
  • ремонт тачскріну;
  • заміна динаміків;
  • зміна програмного забезпечення;
  • заміна екрану в телефоні.

У Львові ціна на вищевказані роботи сильно коливається. Дізнатись, скільки коштує поміняти екран на телефоні в «Росан-Сервіс», можна зв’язавшись з нашим онлайн-консультантом або ж надати пристрій для безкоштовної діагностики. Наші спеціалісти працюють з девайсами всіх відомих брендів. Ми можемо провести ремонт телефону Самсунг у Львові так само якісно як і будь-якого іншого виробника.

В «Росан-Сервіс» ремонт мобільних телефонів у Львові коштує дешево, виконується якісно і оперативно. Ми подбаємо про ваш пристрій, як про свій власний.