Ваш смартфон допомагає Вам підтримувати зв`язок з оточуючим світом. Це не просто телефон, а пристрій, який надає Вам зручний доступ до електронної пошти, інтернету, музики, розваг, тощо. Саме тому важливо вибрати надійний сервісний центр, якому Ви зможете довірити ремонт свого телефону. В авторизованому сервісному центрі “Росан-Сервіс” кваліфіковані інженери подбають про Ваш пристрій, як про свій власний.

В стислі терміни Ви отримаєте свій відремонтований мобільний телефон, що працюватиме як новий. В нашому сервісі це можливо завдяки власному складу запчастин. На всі надані послуги надається 90 днів гарантії. До важливих переваг можна віднести й безкоштовну діагностику в складі ремонту.

Ви оплачуєте тільки ремонт, діагностика не оплачується!

Для Вас доступний повний спектр послуг з ремонту мобільних телефонів – від найпростішої заміни деталі до заміни інтегральних мікросхем. Терміновий ремонт включає заміну та ремонт корпусних частин, тачскріну та дисплею, динаміків, тощо. При необхідності проводяться процедури різного рівня складності – від зміни програмного забезпечення до роботи з мікроскопом та паяльним обладнанням. Характер поломки може бути будь-яким, наші професіональні майстри вирішать всі виниклі проблеми.

НАШІ ПЕРЕВАГИ:

  • Оригінальні запчастини
  • Кваліфіковані інженери
  • Гарантія на поведені роботи
  • Безкоштовна діагностика
  • Довільна форма оплати
  • Висока якість виконаних робіт
  • Оперативність надання послуг

Отже, якщо Ваш телефон не вмикається, розбився екран, не працюють навушники чи мікрофон, якщо Ви залили свій телефон рідиною – сміливо звертайтесь в наш сервісний центр. Ми працюємо з мобільними телефонами всіх відомих брендів. Якісний ремонт в самому центрі Львова в мінімальні терміни — це те над чим працює команда АСЦ “Росан-Сервіс”. І звісно, в цій справі не обійтись без відповідного обладнання для ремонту, в якому наш центр забезпечений в повній мірі.