Компанія Apple справедливо входить у ряди найкращих у своїй сфері. Зважаючи на високу якість пристроїв, вони користуються популярністю серед власників смартфонів. Перевагою тут також є велика кількість можливостей щодо ремонту та покращення девайсів, адже гаджети постійно вдосконалюють і немає таких неполадок, які б не дослідили та не знайшли вирішення проблеми.

Майстерня “Росан-Сервіс” є єдиним авторизованим сервісним центром у Львові, куди можна віддати смартфон Apple на ремонт і не перейматись. Ми напряму співпрацюємо з виробниками комплектуючих, тому можемо вас запевнити щодо оригінальності деталей, які надаємо та якості проведеної роботи.

Вже декілька років ми займаємось ремонтом айфонів у Львові і стикались з багатьма неполадками. Такий досвід роботи допоміг нам сформувати команду професіоналів, які в свою чергу постійно працюють над вдосконаленням своїх навичок, щоб ефект від виконання проведених ремонтних робіт у вашому iPhone радував вас ще довго.

Поширені проблеми та спектр послуг

Серед проблем, з якими звертаються власники iPhone ми сміливо можемо виокремити 4 загальні:

  • заміна дисплейного модуля;
  • заміна акумуляторної батареї;
  • заміна динаміка;
  • відновлення програмного забезпечення.

Звісно, як це сумно не звучить, перелік проблем є більшим, однак є й хороше – відремонтувати можна все. Якщо  ж ремонту не підлягає – то є шанс на заміну в рамках спеціальних програм виробника.

Кожен ремонт айфонів починається із безкоштовної діагностики. Після цього інженер вкаже вам виявлені проблеми, якщо немає очевидних факторів поломки. Відтак, вам скажуть тривалість ремонту та орієнтовну вартість.

Особливості роботи сервісу

У кожному чеку, який видають нашим клієнтам є номер замовлення, орієнтовний час ремонту а також контактні дані “Росан-Сервіс”, куди можна звернутись за інформацією. Крім того, в робочий час ми постійно в доступі, тому часто отримуємо запити на офіційному сайті та соцмережах і намагаємось реагувати на них.

Якщо у вас є запитання про ремонт телефона, однак немає часу відвідати сервіс, ви завжди можете задати їх на сайті в спеціальній формі і працівники сервісу обов’язково перетелефонують чи нададуть відповідь іншим можливим способом.

До слова, якщо природа походження неполадок вашого iPhone вам невідома, а часу зайти у сервіс немає, ми можемо провести діагностику дистанційно. Для цього також потрібно зв’язатись із працівниками “Росан-Сервісу” і уточнити деталі проведення процесу.

Додамо, що наш сервіс з ремонту iphone у Львові працює у зручний час для клієнтів в будні дні та в суботу.

Вартість ремонтних робіт та інших послуг

Обирайте вище модель iPhone, ремонт якого вас цікавить та дізнайтесь вартість ремонту основних компонентів. Звертаємо вашу увагу, що остаточна вратість ремонту погоджується з клієнтом після проведення діагностики.