AppleCare+

AppleCare+ що це таке?

AppleCare+ – це не просто гарантійний термін, але і гарантований додатковий захист для вашої техніки від Apple. Ця програма розширює гарантійні можливості, дозволяючи звертатися за додатковим обслуговуванням та технічною підтримкою до професіоналів від Apple. Що ще важливо, AppleCare+ покриває до двох випадків випадкових пошкоджень на рік за фіксованою вартістю. Детальніше на сайті Apple

Чи працює програма в Україні?

В Україні на даний момент придбати AppleCare+  не можливо, проте обслуговування по цій програмі (придбаної для прикладу за кордоном) в нашій країні працює. Більше того, навіть має переваги над закордонним обслуговуванням. Якщо в інших країнах програма покриває 2 випадки на рік, то в нашій країні тільки 1, але абсолютно безкоштовно. Щоб гарантовано скористатись програмою, необхідно надати документ, що підтвержує покпку пристрою. Також звернемо вашу увагу, що не всі моделі iPhone  та Apple Watch доступні для обслуговуння в нашій країні.

Які випадки підтримуються?

Програма підтримує такі випадки:

  1. Механічні пошкодження: розбитий дисплей, погнутий корпус, виламані клавіші, тощо
  2. Пролиття рідини.
  3. Проблеми з акумулятором.
  4. Технічні несправності апаратної частини.
  5. Випадкові пошкодження внаслідок різних обставин.

Однак слід зауважити, що є певні обмеження та виключення, і не всі випадки можуть бути підтримані. Деякі випадки, такі як втрата чи крадіжка пристрою, можуть не бути включені до покриття. Також не підтримується виробником неавторизовані модифікації та навмисно спричинені пошкодження. Щодо акумулятора, замінити  його по програмі можна буде тільки в разі підтвердження діагностикою зменшення ємності нижче 80%.

Також не забувайте, що для типових несправностей у  виробника існують програми розширеного ремонту. Програми надають можливість обслужити пристрій навіть коли закінчився основний гарантійний термін. Ознайомитись з цими програмами можна як на сайті Apple, так і на нашому сайті.

В будь-якому випадку, якщо у вас залишились питання стосовно AppleCare+, програм розширеного обслуговування чи ремонту вашого пристрою Apple, дзвоніть або пишіть в Росан-сервіс. Наші спеціалісти завжди готові надати вам професійну допомогу.