Послуги
Сама ідея планшетних комп’ютерів, як таких виникла в компанії Apple ще на початку 90-х років минулого століття. У новому планшеті втілили істинно революційну на той час технологію – модель могла розпізнавати письмовий текст (писали стилусами). Після цього довгий час інші компанії намагались досягнути футуристичного результату, який користувачі могли спостерігати лише у фільмах – робочого комп’ютера без підключення механічної клавіатури, з широкими можливостями стаціонарного ПК. Але ці пристрої програвали цінній ідеї мінімалізму, широкого функціоналу та відсутності клавіатури, як такої.
Компанія Apple довго працювала над першим випуском і тримала інтригу. Проте сюрпризу не вийшло – через судову тяганину з іншими виробником – Samsung. Тоді вперше оприлюднили фото майбутнього продукту. До слова, саме це стало доказом Аpple – вони перші почали розробляти дану лінійку. Тому компанія отримала кошти за незаконне використання ідеї та невдовзі презентувала айпади користувачам.
У масовий продаж айпади надійшли вже в 2010 році – і це стало дійсно проривом, оскільки пристрої отримали шалену популярність.
Головні переваги iPad були в його компактності – тонкий корпус та невелика вага. Згодом до основних можливостей додались камера – як зовнішня, так і фронтальна. Клавіатури не було, а з клавіш – лише головна кнопка на корпусі. До всього – там вбудували Wi-Fi-модуль і була можливість користуватись інтернетом (Wi-Fi та 3G в різних покоління). Підсумковим аргументом стала продуктивність роботи – пристрій міг працювати до 10 годин в автономному режимі. З такими характеристиками ipad автоматично перетворювався у ідеальний варіант для людей, які хотіли зручний гаджет для інтернет-серфінгу або ж ігор чи, навіть, роботи (в подальших моделях цьому сприяли потужніші процесори та кращі дисплеї).
В певний період часу iPad критикували. Так, у порівнянні з нетбуками, відсутність клавіатури перетворювалась у великий мінус. Проте компанія закрила це питання, додавши відповідні виходи для підключення клавіатури при потребі.
Так, можна сказати, що айпади чудово прижились на ринку і забезпечують Apple постійним прибутком. Натомість компанія радує своїх клієнтів якісною продукцією, цікавими новинками, які додає у iPad та йде в ногу з часом й потребами відповідної цільової аудиторії.
Водночас, хочемо попередити про декілька вразливих сторін та частих причин поломок, при яких може знадобитись ремонт iPad.
Наприклад, тріщини скла чи дисплею, які потребують ремонту або ж заміни дисплею у iPad. Необережна поведінка з вашим айпадом, легке падіння, удар тощо. Все це – причини для пошкодження чи взагалі повного знищення скла. У більшості моделей можна замінити лише скло, що набагато дешевше. Проте в окремих моделях знадобиться заміна всього блоку – скла і дисплею – це вже інша процедура. Вартість заміни скла чи дисплею iPad уточнюйте в спеціалістів нашого сервісного центру.
Також до нас часто звертаються з приводу заміни акумулятора у iPad. Одразу зауважимо, що довге життя акумулятора залежить не лише від кількості його використання. На АКБ впливає зміна температур – якщо ви носите свій планшет відкрито у мороз -25 градусів або ж просто залишаєте у спеку “прогріватись” на сонці, чим ви заряджаєте свій iPad тощо. Але батарея не тріскає за один день. Це довгий процес, від наслідків якого вам краще себе вберегти. Підказкою щодо здуття батареї може бути те, що дисплей надто щільно прилягає до скла пристрою.
Загалом, якщо ви помітили, що ваш гаджет працює неправильно, радимо принести iPad на діагностику. Додамо, що діагностика при умові подальшого ремонту – безкоштовно, при відмові від ремонтних робіт вам випишуть акт технічного стану вашого пристрою і це коштуватиме 150 гривень.